Program

ETNOPOLIS SZÍNPAD Központi színpad

22., Csütörtök

19.30 óra
A Ravnica Tamburazenekar koncertje

21.00 óra
Novák Péter és az Etnofon

Brassótól Brüsszelig

23., Péntek

19.30 óra
NYITÓCEREMÓNIA

Köszöntünk világ! A világ Szabadkára érkezett!

Bolívia,
Kolumbia,
Malajzia, 
Oroszország-“Tanok”,
Bartók Ifjúsági Táncegyüttes-Horgos,
Oroszország-“Kazbek”,
Branko Radičević TE-Szávaszentdemeter,
Róna táncegyüttes-Szabadka,
Oroszország-Vesennie Zori,
IKME “Mladost”-Szabadka

24., Szombat

19.30 óra
Táncpanoráma

Oroszország – Tanok táncegyüttes

Malajzia – Orang Orang Dobos Színház

Oroszország – Vesennie Zori táncegyüttes

21.00 óra
Táncoljunk együtt

Népkör MMK, Róna táncegyüttes – Szabadka

HKPD Bunjevačko kolo – Szabadka

SKC Vuk Stefanović Karadžić – Topolya

25., Vasárnap

14.00 óra
Vajdasági Magyar Gyermek Néptáncegyüttesek Bemutató Színpada

19.00 óra
Csillagkapu

Novák Péter és a Fölszállott a Páva népzenei, néptáncos tehetségkutató szereplőinek közös produkciója

Vajdasági Magyar Gyermek Néptáncegyüttesek Bemutató Színpadának díjkiosztója

20.30 óra
Táncpanoráma

Orang Orang Dobos Színház, Malajzia: LaguKu – Memories

 

26., Hétfő

17.00 órától
A Pannon rádió élő műsora a fesztiválról

19.30 óra
ZÁRÓCEREMÓNIA

Bolívia,
Kolumbia,
Malajzia, 
Oroszország-“Tanok”,
AKUDUNS Sonja Marinković-Újvidék, 
Oroszország-“Kazbek”,
Oroszország-Vesennie Zori

ARANYKAPU JÁTSZÓHÁZ Ki játszik ilyet?

22., Csütörtök

16.00 óra
Ki játszik ilyet…?

Az Aranykapu játszóház programja

17.00 – 17.30 óra
Csipp-csipp csóka…

Énekes és zenés baba-mama foglalkozás

23., Péntek

16.00 óra
Ki játszik ilyet..?

Az Aranykapu játszóház programja

 

17.00 óra
Babás játszóház  – Aromaterápiával a családok egészségéért

17.30 óra
Nemzetközi játszóház – Bolívia

24., Szombat

16.00 óra
Ki játszik ilyet..?

Az Aranykapu játszóház programja

17.00 óra
Kerekítő

Mondókás móka 0-3 éveseknek Varga Imolával

17.30 óra
Nemzetközi játszóház – Oroszország

18.00 óra
Sakk activity: Világjáró huszárok

 

25., Vasárnap

16.00 óra
Ki játszik ilyet..?

Az Aranykapu játszóház programja

17.00 óra
Babás játszóház Kecskés Krisztinával

26., Hétfő

16.00 óra
Ki játszik ilyet..?

Az Aranykapu játszóház programja

17.30 óra
Nemzetközi játszóház – Oroszország

NÉPKÖR MAGYAR MŰVELŐDÉSI KÖZPONT Fesztivál központ

22., Csütörtök

22.30 óra
Fesztiválklub

Freedom party

23., Péntek

22.00 óra
Fesztiválklub

Sing–Along party – Welcome to Subotica!

DJ AADM

24., Szombat

22.00 óra
Koncert: Zabos Regina és Pejčić Nevena

23.00 óra
Fesztiválklub

Karaoke party

DJ AADM

25., Vasárnap

22.00 óra
Koncert: Szabadi Mózes és zenekara

23.00 óra
Fesztiválklub

Just dance party

DJ AADM

26., Hétfő

12.00 óra
Szeretetasztal – Vendégeljük meg a világot!

23.00 óra
Fesztiválklub

Goodbye party

ETNOPOLIS Gasztro falu és Bortér

22., Csütörtök

12.00 óra
Régi mesterségek bemutató és kirakodóvásár

17.00 óra
A Népkör Magyar Művelődési Központ díszítőművészeti szakosztályának bemutató foglakozása

23., Péntek

10.00 óra
Régi mesterségek bemutató és kirakodóvásár

18.00 óra
Bor tér

Kolumbia – Nemzetközi táncház

19.00 óra
A fesztivál vendégeinek ünnepélyes zászlós felvonulása

24., Szombat

10.00 óra
Régi mesterségek bemutató és kirakodóvásár

18.00 óra
Bor tér

Oroszország – Nemzetközi táncház

25., Vasárnap

10.00 óra
Régi mesterségek bemutató és kirakodóvásár

18.30 óra
Bor tér

Miénk a tér – gyermektáncház

26., Hétfő

10.00 óra
Régi mesterségek bemutató és kirakodóvásár

18.00 óra
Bor tér

Bolívia – Nemzetközi táncház 

19.00 óra
A fesztivál résztvevőinek ünnepélyes felvonulása, össznépi mulatság

A programok és helyszínek változásának jogát fenntartjuk!

Program archívum