Program

ETNOPOLIS BINA Glavna bina

22.08., četvrtak

19.00 časova
Koncert Tamburaškog Ansambla „Ravnica”

21.00 časova
Koncert: Peter Novak i Etnofon

Od Brašov do Brisela

23.08., petak

19.30 časova
CEREMONIJA SVEČANOG OTVARANJA

Dobrodošao! Svet je stigao u Suboticu!

Bolivija,
Kolumbija,
Malezija, 
Rusija-„Tanok“,
OPG „Bartok“-Horgoš,
Rusija-„Kazbek“,
FA Branko Radičević-Sremska Mitrovica,
FA „Rona“-Subotica,
Rusija-Vesennie Zori, 
OKUD Mladost-Subotica

24.08., subota

19.30 časova
Folklorno-plesna panorama

Rusija – Folklorni ansambl Tanok

Malezija – Orang Orang bubnjarsko pozorište

Rusija – Folklorni ansambl Vesennie Zori

21.00 časova
Plešemo zajedno

MKC Nepker, Ansambl Rona – Subotica

HKPD Bunjevačko kolo – Subotica

SKC Vuk Stefanović Karadžić – Bačka Topola

25.08., nedelja

14.00 časova
Smotra dečijih folklornih ansambla Vojvodine

19.00 časova
Kapija zvezda

Učesnici produkcije: Peter Novak i talenti emisije Mađarske Televizije

Dodela nagrade učesnicima smotre dečijih folklornih ansambla Vojvodine

20.30 časova
Plesna panorama
Orang Orand Drume Theater, Malezija: LaguKu – Memories

26.08., ponedeljak

17.00 časova
Panon radio uživo na trgu

19.30 časova
CEREMONIJA POVODOM ZAVRŠETKA FESTIVALA

Bolivija, 
Kolumbija,
Malezija,
Rusija-„Tanok“,
AKUDUNS Sonja Marinković-Novi Sad, 
Rusija-„Kazbek“,
Rusija-Vesennie Zori

IGRAONICA ZLATNA KAPIJA Ko se igra ovo…?

22.08., četvrtak

16.00 časova
Ko se igra ovo…?

Program igraonice Zlatna kapija

 

17.00 – 17.30 časova
Muzički program za mame i bebe

23.08., petak

16.00 časova
Ko se igra ovo…?

Program igraonice Zlatna kapija

17.00 časova
Igraonica za bebe – Aromaterapijom za zdravlje porodice

17.30 časova 
Međunarodna igraonica – Bolivija

24.08., subota

16.00 časova
Ko se igra ovo…?

Program igraonice Zlatna kapija

17.00 časova
Muzički program za mame i bebe sa Imolom Varga od 0 do 3 godine

17.30 časova
Međunarodna igraonica – Rusija

18.00 časova
Šak activity: Svetski husari

25.08., nedelja

16.00 časova
Ko se igra ovo…?

Program igraonice Zlatna kapija

17.00 časova
Program za mame i bebe sa Kristinom Kečkeš

26.08., ponedeljak

16.00 časova
Ko se igra ovo…?

Program igraonice Zlatna kapija

17.30 časova
Međunarodna igraonica – Rusija

MAĐARSKI KULTURNI CENTAR NEPKER Sedište festivala

22.08., četvrtak

22.30 časova
Festivalski klub

Freedom party

23.08., petak

22.00 časova
Festivalski klub

Sing-Along party – Welcome to Subotica!

DJ AADM

24.08., subota

22.00 časova
Koncert: Regina Zaboš i Nevena Pejčić

23.00 časova
Festivalski klub

Karaoke party

DJ AADM

25.08., nedelja

22.00 časova
Koncert: Mozeš Sabadi i bend

23.00 časova
Festivalski klub

Just dance party

DJ AADM

26.08., ponedeljak

12.00 časova
Sto ljubavi – Ugostimo svet!

23.00 časova
Festivalski klub

Goodbye party

ETNOPOLIS Gastro selo i trg vina

22.08., četvrtak

12.00 časova
Izložba starih zanata

17.00 časova
Predstavlja se sekcija dekorativne umetnosti MKC Nepker

23.08., petak

10.00 časova
Izložba starih zanata

18.00 časova
Trg vina

Kolumbija – Internacionalni folklorni koncert i plesna radionica

19.00 časova
Svečani defile učesnika festivala sa zastavama

24.08., subota

10.00 časova
Izložba starih zanata

18.00 časova
Trg vina

Rusija – Internacionalni folklorni koncert i plesna radionica

25.08., nedelja

10.00 časova
Izložba starih zanata

18.30 časova
Trg vina

,,Trg je naš“ – dečija kuća plesa

26.08., ponedeljak

10.00 časova 
Izložba starih zanata

18.00 časova
Trg vina

Bolivija – Internacionalni folklorni koncert i plesna radionica

19.00 časova
Svečani defile učesnika festivala, narodno veselje

 

Zadržavamo pravo promene programa i lokacija!

Arhiva programa