Program

ETNOPOLIS BINA Glavna bina

22.08., sreda

20:00 časova
PLESNA PANORAMA

Zajednički program ansambla Kečkemet i folklorne grupe Rona MKC Nepker

23.08., četvrtak

20:00 časova
CEREMONIJA OTVARANJA

Svečano predstavljanje gostujućih grupa festivala

24.08., petak

17:30 časova
Lutajuća igranka

19:30 časova
Koncert

20:30 časova
PLESNA PANORAMA

Predstavljanje gostujućih grupa festival

25.08., subota

14:00 časova
Program uživo radija Pannon sa festivala

19:30 časova
Koncert

20:30 časova
PLESNA PANORAMA

Predstavljanje gostujućih grupa festival

26.08., nedelja

19:00 časova
Svečani defile gostujućih grupa festivala

19:30 časova
CEREMONIJA ZATVARANJA

IGRAONICA ZLATNA KAPIJA Ko se igra ovo…?

22.08., sreda

15:00 časova
Tetoviranje šljokicama

16:00 časova
Izrada cvetnog venca

17:00 časova
Muzička žurka sa Aniko Kiš

15:00 -18:00 časova
Babywearing druženje i igralište za bebe

23.08., četvrtak

15:00 časova
Tetoviranje šljokicama

Program doživljaja sa Paragvajem

16:00 časova
Pustovanje sa Sofijom Levai

17:00 časova
Dečije igre sa Kristinom Kečkeš

15:00 -18:00 časova
Babywearing druženje i igralište za bebe

24.08., petak

15:00 časova
Tetoviranje šljokicama

Program doživljaja sa Kolumbijom

16:00 časova
Nizanje perli sa Čilom Ekreš

17:00 časova
Popodne uz priče sa Tindom Ric Denč

17:30 časova
Lutajuća igranka ispred bine Etnopolisa

15:00 -18:00 časova
Babywearing druženje i igralište za bebe

25.08., subota

15:00 časova
Tetoviranje šljokicama

Program doživljaja sa Meksikom

16:00 časova
Izrada lutaka od kukuruzovine sa Margitom Fenjveši

17:00 časova
Dečiji program sa Imolom Varga od 0 do 3 godine

15:00 -18:00 časova
Babywearing druženje i igralište za bebe

26.08., nedelja

15:00 časova
Tetoviranje šljokicama

Program doživljaja sa Rusijom

16:00 časova
Izrada krpara

17:00 časova
Matija Pravedni

Putovanje kroz vreme kroz Mađarsku u doba kralja Matije sa udruženjem „Aranygyapjú”

15:00 -18:00 časova
Babywearing druženje i igralište za bebe

18:00 časova
Nunanje

MAĐARSKI KULTURNI CENTAR NEPKER Sedište festivala

22.08., sreda

17:00 časova
X Ex libris izložba i dodele nagrada

22:30 časova
Festivalski klub
DJ IRVINE – žurka dobrodošlice

Plesni dom naroda

23.08., četvrtak

22:00 časova
Festivalski klub
DJ IRVINE – karaoke veče

Plesni dom naroda

24.08., petak

22:00 časova
Festivalski klub
DJ IRVINE – Gatsby žurka

Plesni dom naroda

25.08., subota

22:00 časova
Festivalski klub
DJ IRVINELatino veče i maskenbal

Plesni dom naroda  

26.08., nedelja

11:00 časova
Katedrala Svete Terezije
Molitvena liturgija sa učesnicima festivala

12:00 časova
Sto ljubavi – Ugostimo svet!

23:00 časova
Festivalski klub
DJ IRVINE i DJ ENDY DEE– Oproštajna žurka

VESELJE POVODOM ZATVARANJA FESTIVALA

MEET & EAT Etnopolis, Gastro selo i trg vina

22.08., sreda

10:00 časova
Izložba starih zanata

Gastro selo i trg vina

21:00 časova
Englesko veče sa bendom Simply English
Liverpool Pub

23.08., četvrtak

10:00 časova
Izložba starih zanata

Gastro selo i trg vina

14:00 časova
Tatarstan
Gostiona Gurinović

Meksiko
Gotiona Bates

17:30 časova
Čuda sa zemlje Barkoka
Mesto: prizemna sala Gradske kuće

Predstava i modna revija Ilke Palmai i Eve Farkaš 

18:00 časova
Paragvaj
“The Code” restoran

24.08., petak

10:00 časova
Izložba starih zanata

Gastro selo i trg vina

25.08., subota

10:00 časova
Izložba starih zanata

Gastro selo i trg vina

14:00 časova
Jakutija
Denis pizeria i restoran

18:00 časova 
Meksiko
LaCantina

22:00 časova
Panama
Dolce Vita caffe & wine bar

26.08., nedelja

10:00 časova
Izložba starih zanata

Gastro selo i trg vina

Zadržavamo pravo na promenu programa!

Arhiva programa